قوانین و مقررات وبسایت

مجموعه‌ی پی‌پی‌تی المنت ، به منظور ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات و ایجاد محیطی مناسب برای دانلود و به اشتراک‌گذاری محتوای دیجیتال، شرایطی برای استفاده از سایت در نظر گرفته است. شما می‌توانید در مورد این شرایط با ما صحبت کنید و پیشنهادات خود را برای تکمیل و اصلاح آن بدهید. شرایط استفاده از سرویس  پی‌پی‌تی المنت به شرح زیر می‌باشد :

1- برای استفاده از محتوای رایگان سایت تنها نیاز به عضویت در سایت می باشد.

2- انتشار محتوای دیجیتال رایگان با ذکر منبع بلامانع است.

3- انتشار محتوای دیجیتال غیر رایگان وب سایت پی‌پی‎تی المنت در فضای مجازی، ممنوع بوده و وب سایت پی‌پی‎تی المنت می‌تواند  این موضوع را به صورت قانونی پیگیری کند.

4- در صورتی که افراد عادی، نام کاربری خود را همچون نام یک نهاد حقوقی انتخاب کنند، با درخواست نهاد مربوطه نام کاربری آن‌ها به یک نام کاربری حقیقی تغییر پیدا خواهد کرد.

5- درصورتی که شما فروشنده محتوای دیجیتال هستید، لازم است بدانید که 40 درصد فروش به عنوان کارمزد (جهت رفع هزینه‌های جاری سایت)، از مبلغ فروش کسر خواهر شد. همچنین پس از رسیدن حجم فروشتان به مرز 50 هزار تومان می‌توانید درخواست تسویه حساب بدهید. (اگر کمتر از این مبلغ فروش داشته‌اید و درخواست تسویه حساب دارید، با ما تماس بگیرید”سایت می‎تواند درخواست تسویه زیر 50 هزار تومان را نپذیرد یا به تعویق بیندازد”.)

6- اگر محتوای دیجیتالی که شما برای فروش در سایت قرارداده‌اید را از سایت دیگری دانلود کرده باشید امکان افزودن محتوای دیجیتالتوسط شما لغو می‌شود.

7- تخفیف های اعمال شده توسط سایت پی‌پی‌تی المنت بر روی تمامی محصولاتی که توسط کاربران بر روی سایت قرار گرفته نیز به تشخیص این وب سایت اعمال خواهد شد و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این موضوع را ندارد.

8- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

9- کاربر باید آدرس پست الکترونیک  “شماره شبای” خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

10- سایت پی‌پی‌تی المنت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و کیفیت فایل ها و ایرادات احتمالی ناشی از عدم اطلاع کافی کاربر از نحوه کار با محصول خریداری شده ندارد.

11- شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

12-کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد می‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

13-تمامی محصولات موجود در سایت شامل عکس‌هایی که درون پیش نمایش محصول هستند در فایل محصول موجود نیستند و از آن عکس ها صرفا برای نمایش محصول استفاده شده است.. در خرید خود دقت نمایید و در صورت وجود مشکل با ما تماس بگیرید.

14- شما نمی‌توانید محصولات دانلود شده از پی‌پی‌تی‌ و پی‌پی‌تی‌المنت را به هر نحوی به فروش برسانید، هرگونه فروش پیگرد قانونی دارد.

15. برخی از فایل‌هایی که بر روی وب سایت PPT.ir قرار گرفته است از سرتاسر فضای مجازی جمع‌آوری شده است و به صورت رایگان بوده‌اند سایت PPT.ir اقدام به جمع آوری، دسته‌بندی، نمایش آنلاین، پشتیبانی و… این فایل‌های نموده است و هزینه‌ای که بابت این نوع فایل‌ها از کاربران دریافت می‌شود صرفا هزینه انجام این خدمات است و بابت “خود فایل” هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

16. اگر هر شخصی حقیقی یا حقوقی نسبت به فایلی که در وب سایت PPT.ir منتشر شده است ادعای مالکیت دارد وب سایت PPT.ir اعلام می‌دارد که آماده است تا آن فایل را بنا به دستور مالک فایل از روز روی سایت پاک نماید یا با ساختن یک اکانت در وب سایت PPT.ir آن را به حساب مالک فایل منتقل نماید.

17- وب سایت ppt.ir هر ساله در یک یا چند نوبت حداقل مقدار برداشت را به کمترین مقدار ممکن می رساند چنانچه مبلغ درخواستی به حداقل مبلغ قابل پرداخت نرسد، مبلغ مورد نظر به کاربر پرداخت نخواهد شد و کاربر هیچ گونه حقی نسبت به مبلغ مورد نظر نخواهد داشت.

18- اگر کاربر برای برداشت موجودی حساب خود درخواست نکند سایت در قبال پرداخت مبلغ به کاربر مسئولیتی از بابت پیگیری های لازم ندارد.

19- اگر کاربر خریدار یک فایل از سفارش خود ناراضی بود می تواند سفارش را برگشت زده و مبلغ پرداختی خود را تماما پس بگیرد و برای این کار می تواند از طریق ایمیل یا واتساپ اقدام نماید تمامی فروشندگان باید این قانون رو متوجه باشند و با آن موافقت نمایند در غیر این صورت می توانند درخواست بستن حساب خود را به سایت ارسال کنند.

20- کاربری که شماره شبای خود را اشتباه وارد کرده و یا شماره شبای بانک وارد شده خطا بدهد باید خود شماره شبا را اصلاح کند و مسئولیتی از این اشتباه متوجه سایت PPT.ir نخواهد بود.

21- کاربری که ایمیل خود را اشتباه وارد کرده مسئولیت های وارده از این اشتباه متوجه کاربر خواهد بود و سایت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات کاربر نخواهد داشت.

22- تمامی کاربران باید متوجه باشند که اشتباهات، اتفاقات و رخ دادهای حاصل از باگ های نرم افزاری و سخت افزاری روی داده از سوی سایت ppt.ir کاملا امری طبیعی است و هیچ مسئولیتی از بابت موارد یاد شده متوجه سایت ppt.ir نخواهد بود و کاربر با استفاده از سایت این موارد را پذیرفته است.

23- تسویه با کاربران ممکن است از تاریخ های اعلام شده توسط سایت تا مدت 3 ماه با تاخیر انجام شود کاربر با استفاده از سایت این موارد را پذیرفته است.

24- کاربران گرامی با ثبت نام در سایت تمامی شرایط و قوانین سایت را از نظر شرع و قانون کشور جمهوری اسلامی پذیرفته اید

25- هر گونه اشتباه از سوی کاربران تنها متوجه کاربر خواهد بود و سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد

26- اگر فایل خریداری شده برای کاربر ارسال نشد کاربر باید خود پیگیری نماید و هیچ مسئولیتی از این بابت متوجه سایت نخواهد بود.

با تشکر

با تشکر